stick_figures_reporting_to_manager_800_wht_9595Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides poszukuje osoby na stanowisko koordynatora projektów EVS do pracy w biurze w Katowicach.

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 maja 2018.
W tytule wiadomości prosimy wpisać: koordynator projektów EVS.

Wymagania:
– student (mile widziane kierunki społeczne jak kulturoznawstwo, socjologia, filologia
angielska, a także biznes międzynarodowy, zarządzanie i pokrewne),
– dobra znajomość pakietu MS Office,
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2);
– mile widziana znajomość zasad Programu Erasmus+, w szczególności dot. wolontariatu
europejskiego,
– mile widziane doświadczenie w koordynacji projektów,
– bardzo dobra organizacja czasu pracy,
– wysokie umiejętności interpersonalne,
– dyspozycyjność,
– sumienność.

Obowiązki:
– merytoryczne i finansowe zarządzanie projektem dotyczącym wolontariatu
– rekrutacja nowych wolontariuszy oraz organizacja ich czasu pracy,
– współpraca z organizacjami partnerskimi projektu w Polsce i zagranicą,
– współpraca z innymi organizacjami pozarządowymi,
– poszukiwanie nowych możliwości współpracy i inicjowanie kolejnych projektów
wolontariackich, – pisanie wniosków o dofinansowanie.

Co oferujemy:

– pracę w profesjonalnej organizacji z 15-letnim stażem,
– umowę wolontariacką przez okres 1 – 30 czerwca 2018,
– umowę o pracę na ½ lub ¾ etatu (do uzgodnienia) od 1 lipca do 31 grudnia 2018 z
możliwością przedłużenia,
– pracę w międzynarodowym zespole
– elastyczny czas pracy,
– możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji projektów międzynarodowych,
– możliwość uczestniczenia w międzynarodowych lub krajowych szkoleniach oraz
konferencjach.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem oraz listu
motywacyjnego w języku angielskim na adres mailowy: skrabel@bonafides.pl
Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.
Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych zawartych
w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o
ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z
późniejszymi zmianami”.